Проектування

Inzhiniring

Проектування

ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ» — компанія, що входить до складу групи UTEM, спеціалізується на наданні Клієнтам інжинірингових послуг та реалізації складних комплексних проектів з будівництва і реконструкції промислових та енергетичних об’єктів. Проектний департамент ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ» надає повний комплекс послуг з проектування, включаючи розроблення ТЕО (техніко економічне обгрунтування), ТЕР (техніко економічний розрахунок), створення «ескізного проекту», розроблення стадій «проект» і «робоча документація» для енергетичних і промислових об’єктів, з урахуванням всіх класів наслідків (відповідальності), а також здійснює контроль за реалізацією проектних рішень упродовж всього періоду будівництва (авторський нагляд).

Висока надійність та оптимізація прийнятих рішень забезпечуються за допомогою 3D ВІМ технології (3D Building Information Modeling) під час проектування.

Над кожним проектом працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи, що підтверджується кваліфікаційними сертифікатами відповідальних виконавців робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури.

У ході розроблення проектної документації винятковим пріоритетом є орієнтація на бізнес Клієнтів, шляхом розроблення оптимальних технологічних рішень, дотримання правил санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, ядерної та радіаційної безпеки, інженерне забезпечення експлуатаційної безпеки будівель і споруд, досягнення їх надійності і довговічності.

ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ» проводить роботи з енергоаудиту діючих підприємств і розробляє рекомендації щодо зниження споживання енергоресурсів, заміни неефективного обладнання, виконує розрахунки окупності під час впровадження ТЕО інвестицій.