Сертифікація персоналу

Sertifikatsiya

Сертифікація зварників

ОСП “ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ”незалежний компетентний орган із сертифікації зварників, що діє відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17024.

 

Кваліфікаційні сертифікати ОСП ЮТЕМЕКСПЕРТ мають міжнародне визнання, що дає змогу виконувати зварювальні роботи на підприємствах країн Євросоюзу та України відповідно до вимог міжнародних стандартів.

 

ОСП “ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ” забезпечений учбово-випробувальною базою та кваліфікованим персоналом, уповноваженим проводити атестацію зварників на допуск до виконання конкретних видів робіт зі зварювання, відповідно до нормативної документації

 

ОСП “ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ” є незалежним у прийнятті рішень відносно первинної, додаткової, періодичної і позачергової сертифікації персоналу, нікому не делегуючи ці функції.

 

Організаційна структура, система управління та порядок проведення атестації розроблені таким чином, щоб надавати нашим Клієнтам високоякісні послуги та гарантувати усім зацікавленим сторонам неупередженість, об’єктивність та конфіденційність щодо проведення випробувань. 

Сайт: http://www.utem-expert.com/