Будівельно–монтажні роботи

Stroitelno

Будівельно–монтажні роботи

Фахівці групи UTEM виконують монтаж технологічного обладнання, систем і блоків трубопроводів на об’єктах атомної і теплової енергетики, нафтогазового комплексу, об’єктах хімічної, добувної, харчової та інших галузей промисловості.

Використовуючи багаторічний досвід та сучасні методи управління проектами — ми пропонуємо оптимальні способи виконання будівельних і монтажних робіт складних технологічних систем безпечно і в найкоротші терміни.

До складу монтажних підрозділів UTEM належать:

  • 25 спеціалізованих монтажних бригад;
  • 110 атестованих зварників з ручного, напівавтоматичного і автоматичного видів зварювання;
  • 8 термістів;
  • 21 контролер зварювальних робіт;
  • 56 атестованих лінійних інженерно-технічних працівників;
  • 12 технологів з розробки технологій та проектів виконання робіт;
  • 16 налагоджувальників технологічного обладнання;
  • 6 геодезистів.

Виконанню робіт з монтажу технологічного устаткування і трубопроводів передує ретельна інженерна підготовка, що включає в себе планування робіт, розробку проектів виконання робіт, технологічних процесів монтажу, зварювання, термообробки та контролю якості. Ми застосовуємо власні вантажопідйомні машини і механізми, сучасне зварювальне обладнання, монтажні та такелажні інструменти.

Інженерно-технічні працівники, що забезпечують здійснення керівництва над роботами, проходять навчання і періодичну атестацію на знання норм, правил та інструкцій з безпеки в промисловості, атомній і тепловій енергетиці, вивчають основи управління проектами та методи інженерної підготовки робіт за програмами, розробленими Учбовим Центром групи та затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Особливу увагу ми приділяємо підготовці до виконання робіт зі зварювання та контролю якості зварних з’єднань. Розробка технологічних процесів, кваліфікація персоналу, організація робочого місця, підготовка поверхонь, дотримання режимів з виконання зварювальних робіт і використання сучасного зварювального обладнання дозволяють забезпечити найвищі вимоги щодо якості.

Проведення контролю якості зварювальних робіт забезпечується групою з технічного контролю підприємств та незалежною лабораторією ТОВ «ЦПДК», що надає повний комплекс послуг з випробувань зварних з’єднань та основного металу неруйнівними і руйнівними методами контролю.