Управління проектами. Генеральний підряд

Upravlenie

Управління проектами.

Генеральний підряд

Для гарантованого досягнення вимог Клієнтів, правильної організації постачання і виконання робіт під час реалізації проектів, на підставі власного досвіду і розробок Інституту Проектного Менеджменту (PMI), Міжнародної Асоціації Проектної Менеджменту (IPMA), міжнародних стандартів менеджменту якості ISO – нами створена корпоративна система управління проектами.

Центральним елементом системи управління проектами є модуль календарно-мережного планування на базі Primavera P6 Professional. Модель проекту, створена за допомогою цього модуля, інтегрує всі аспекти проекту: проектну документацію та ресурси, оцінку вартості і бюджет, закупівлі і договори. Керівники проектів та Клієнти отримують виключно актуальну інформацію, а значить – можуть приймати правильні рішення впродовж реалізації проекту.

Управління портфелем проектів забезпечує зацікавлені сторони актуальною інформацією по всьому пулу поточних проектів компаній групи, що гарантує правильний розподіл трудових та матеріальних ресурсів групи з метою задоволення наших Клієнтів.

Надання послуг генерального підряду, EPC/EPCM контрактора в промисловому та енергетичному будівництві є одним з основних пріоритетів групи UTEM. З огляду на підготовленість, прийняту схему фінансування і потреби наших Клієнтів, ми пропонуємо оптимальну форму виконання контракту.

Сучасні вимоги щодо якості та термінів реалізації будівельних проектів, в умовах обмеженості ресурсів, можуть бути задоволені тільки завдяки скоординованій роботі всіх учасників проекту – проектувальників, постачальників, підрядників, налагоджувальників та експлуатаційних служб Клієнта. Починаючи від дозволу на будівництво і закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію.

Використовуючи корпоративну методологію управління проектами, ми досконало плануємо, аналізуємо і управляємо усіма процесами, необхідними для успішної його реалізації.