ГРУПА КОМПАНІЙ UTEM ВІДЗНАЧАЄ 95-РІЧЧЯ!

Шановні колеги, співробітники, друзі,

95 років тому в складі Акціонерного Товариства «Тепло і Сила», було створено Київське монтажно-технічне підприємство «Котлотурбіна», з якого почалася історія Групи компаній UТЕМ.
З невеликого підприємства чисельністю персоналу близько 120 людей, компанія пройшла шлях до великого монтажного тресту, в якому працювало понад 10 тисяч робочих, техніків та інженерів, до одного з лідерів енергетичного та промислового будівництва України. За минулі 95 років побудовано та введено в експлуатацію більш ніж 40 ГВт електрогенеруючих потужностей теплової та атомної енергетики, промислових та комунальних електростанцій, змонтовано технологічне обладнання десятків підприємств металургійної, хімічної, добувної та харчової промисловості. Сторінки історії UTEM нерозривно сплетені з історією розвитку енергетики та промисловості Україні, Молдови, Білорусії та інших країн. Долі сотень тисяч людей пов’язані з минулим та сьогоденням нашої компанії. Це був великий шлях, унікальна історія, створена енергією та натхненням людей, їх відданою працею, компетентністю, лідерством та високим фаховим рівнем.
Нам є чим пишатися і де знаходити натхнення для нових ідей та рішень.
Спираючись на досвід минулого, застосовуючи сучасні технології, обладнання, інженерні та управлінські рішення, ми творимо історію майбутнього, історію нашої компанії та нашої країни.
Від імені Правління та Наглядової Ради дякую Вам за віддану працю та вітаю всіх з 95-річчям UTEM.

Голова Правління
А. Стальний