Впровадження економічно вигідних сучасних рішень ua en
 


ОСП "ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ" – незалежний орган сертифікації персоналу, що здійснює свою діяльність у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17024. Сертифікати ОСП "ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ" мають міжнародне визнання, що дозволяє виконувати зварювальні роботи на підприємствах країн Євросоюзу та України у відповідності до вимог міжнародних стандартів.

ОСП "ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ" надає послуги:

  • з сертифікації фахівців в сфері зварювання  відповідно до вимог міжнародних стандартів EN ISO 9606-1, ISO 9606-2;
  • з розробки та оформлення попередніх технологічних інструкцій зі зварювання (pWPS) у  відповідності  до вимог ISO 15609;
  • з виконання робіт зі зварювання та контролю якості в процесі атестації технології зварювання та оформлення протоколу атестації технології зварювання (WPQR) у відповідності до вимог EN IS0 15614;
  • з розробки та оформлення технологічних інструкцій зі зварювання (WPS) відповідно до вимог ISO 15609.

ОСП "ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ" повністю забезпечений матеріально-технічною базою та кваліфікованим персоналом для надання послуг з атестації технологій та персоналу в сфері зварювального виробництва. 

ОСП "ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ" є незалежним у прийнятті рішень щодо сертифікації персоналу, включаючи прийняття рішення щодо сертифікації, подовження терміну дії, ресертифікації, розширення і скорочення сфери сертифікації, призупинення або анулювання сертифікації, нікому не делегуючи цих функцій.

Організаційна структура, система управління та процедури сертифікації  розроблені таким чином, щоб надавати нашим Клієнтам якісні послуги та гарантувати всім зацікавленим сторонам неупередженість, об’єктивність та конфіденційність процесу сертифікації.  

Контакти:

        08292, Київська обл., м. Буча, вул. Леха Качинського (Чкалова), 3
        E-mail:  
utem-expert@utem.kiev.ua 

Керівник ОСП - Водяний Андрій Валерійович
тел./факс: +38 (044) 499-65-44
моб.: +38 (099) 971-57-29

Фахівець з документації та ведення архіву ОСП – Кузьміна Олена Аркадіївна
      тел./факс:  +38 (044) 499-65-30

Сайт ОСП «ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ: www.utem-expert.com

Поточні проекти:

Проектування складського комплексу для ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»

Будівництво резервної електричної котельні для забезпечення теплопостачання Нового Безпечного Конфаймента (НБК) на ДСП «Чорнобильська АЕС»

Проектування біопаливної електростанції потужністю 46 МВт

Будівництво сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

Проведення експериментально-налагоджувальних робіт із застосуванням повномасштабних габаритних імітаторів основного технологічного устаткування Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП)

АТ "Південтеплоенергомонтаж"
Україна, Київська обл, м.Буча,
вул. Леха Качинського, 3
тел: +38 (044) 499-65-55; 499-65-33
факс: +38 (044) 499-65-57
marketing@utem.kiev.ua